Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки патріотизму жителів Мелітополя окупаційна влада так і не змогла провести проплачений мітинг на підтримку російської федерації

26 березня 2022 - 17:00

Як повідомили в СБУ, 26 березня 2022 о 8 год. 00 хв. окупаційною владою російської федерації на чолі зі зрадницею Батьківщини, так званою тимчасово виконуючою обов’язки  міського голови м. Мелітополь Галиною Данильченко на центральній площі міста Мелітополь планувалось проведення проплаченого мітингу.

Основною метою заходу повинно було стати висвітлення в російських ЗМІ (теле-, радіо-, телеграм-каналах, Інтернет-ресурсах тощо) відкритої підтримки РФ мешканцями міста. Учасники такого мітингу повинні були тримати в руках російську символіку, за що б отримали 1200 рублів.

В той же час, окупанти привезли 30 осіб з числа мешканців тимчасово окупованої АР Крим (переважно осіб з явним ознаками алкогольної та наркотичної залежності) та намагалися залучити місцевих городян до мітингу, але отримали категоричну відмову.

 У зв’язку зі стійкою проукраїнською позицією мешканців Мелітополя акція не відбулась, до того ж фото «кримських алкашів» окупанти теж вирішили не публікувати навіть в місцевих проросійських ЗМІ.


Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022