Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

12 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 12 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходяться 22 981 абонент у 78 населених пунктах Запорізької області.

Минулої доби внаслідок обстрілів були пошкоджені електричні мережі на території обслуговування Пологівського районного відділення, що спричинило знеструмлення 4 населених пунктів, де загалом мешкають близько 500 родин. Крім того, вночі з 11.04.2022 на 12.04.2022 через пошкодження внаслідок негоди повітряних ліній залишилися без електропостачання мешканці 11 населених пунктів (2 213 абонентів) Запорізького району (відновити енергопостачання планується сьогодні до кінця дня).

По іншим населеним пунктам області на території обслуговування Гуляйпільських, Оріхівських та Василівських електромереж через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових енергетики не мають можливості проводити аварійно-відновлювальні роботи.

Минулої доби внаслідок обстрілів пошкоджено розподільні газопроводи середнього та низького тиску у містах Гуляйполе та Оріхів Пологівського району. Загалом по області на сьогодні без газопостачання знаходиться 64 928 абонентів у 78 населених пунктах області. Повністю відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Вчора 11.04.2022 було відновлено газопостачання 65 абонентів у с. Верхня Терса Пологівського району, які раніше того ж дня залишилися без газопостачання через пошкодження мереж внаслідок обстрілу. У інших населених пунктах області порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

За минулу добу інформація про аварійні ситуації у населених пунктах області на об’єктах централізованого водопостачання та водовідведення не надходила. Загалом за наявною інформацією відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи  Пологівського району.

 Обласною військовою адміністрацією отримано інформацію про пошкодження внаслідок обстрілів   9 приватних житлових будинків у м. Оріхів Пологівського району та с. Магдалинівка Запорізького району. Загалом у Запорізькій області повністю зруйновано або частково пошкоджено 420 домоволодінь. Інформація постійно оновлюється.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби