Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

12 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 12 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходяться 22 981 абонент у 78 населених пунктах Запорізької області.

Минулої доби внаслідок обстрілів були пошкоджені електричні мережі на території обслуговування Пологівського районного відділення, що спричинило знеструмлення 4 населених пунктів, де загалом мешкають близько 500 родин. Крім того, вночі з 11.04.2022 на 12.04.2022 через пошкодження внаслідок негоди повітряних ліній залишилися без електропостачання мешканці 11 населених пунктів (2 213 абонентів) Запорізького району (відновити енергопостачання планується сьогодні до кінця дня).

По іншим населеним пунктам області на території обслуговування Гуляйпільських, Оріхівських та Василівських електромереж через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових енергетики не мають можливості проводити аварійно-відновлювальні роботи.

Минулої доби внаслідок обстрілів пошкоджено розподільні газопроводи середнього та низького тиску у містах Гуляйполе та Оріхів Пологівського району. Загалом по області на сьогодні без газопостачання знаходиться 64 928 абонентів у 78 населених пунктах області. Повністю відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Вчора 11.04.2022 було відновлено газопостачання 65 абонентів у с. Верхня Терса Пологівського району, які раніше того ж дня залишилися без газопостачання через пошкодження мереж внаслідок обстрілу. У інших населених пунктах області порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

За минулу добу інформація про аварійні ситуації у населених пунктах області на об’єктах централізованого водопостачання та водовідведення не надходила. Загалом за наявною інформацією відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи  Пологівського району.

 Обласною військовою адміністрацією отримано інформацію про пошкодження внаслідок обстрілів   9 приватних житлових будинків у м. Оріхів Пологівського району та с. Магдалинівка Запорізького району. Загалом у Запорізькій області повністю зруйновано або частково пошкоджено 420 домоволодінь. Інформація постійно оновлюється.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Підтримка населення у сфері охорони здоров’я: Запорізька ОВА підписала Меморандум про співпрацю з “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ”

Обласна влада разом з ООН налагодили постачання води та твердого палива прифронтовим громадам

До Запоріжжя завітали посли дружніх країн

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2023, 654 доба

Під ворожим вогнем 17 населених пунктів - завіксовано 64 удари по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 653-го дня війни

Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію.

“Прозорість і підзвітність”: в обласному центрі виявлено підрядника, який хотів отримати кошти за невиконані роботи

У Запоріжжі СБУ викрила шахраїв, які за гроші обіцяли військовозобов’язаним нібито уникнення мобілізації

Українські захисники отримали тепловізори, що допоможуть у виконанні бойових завдань