Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів

19 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 19 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 24 416 абонентів у 76 населених пунктах Запорізької області.

 Сьогодні зранку було знеструмлено 2 902 абоненти у містах Пологи та Бердянськ, селах Пологи та Спаське, відновити енергопостачання яких планується до кінця дня.

Протягом минулої доби було усунуто низку пошкоджень в електромережах та відновлено енергопостачання 4 167 споживачів. Серед них  2 000 родин у м. Пологи та 4 населених пунктах Пологівського району, які були знеструмлені в ніч з 17.04.2022 на 18.04.2022 внаслідок ворожих обстрілів. Також, усунуто частину пошкоджень у Василівських та Оріхівських електромережах, що дозволило відновити енергопостачання 1 437 абонентів.

Крім того, було відновлено енергопостачання 667 споживачів Бердянського та 63 Запорізького районних відділень, порушене напередодні внаслідок несприятливих погодних умов. Проведення аварійно-відновлювальних робіт в інших населених пунктах на території обслуговування Оріхівських, Гуляйпільських та Василівських електромереж унеможливлюють активні бойові дії та окупація частини території області російськими військами.

Без газопостачання загалом по області на сьогодні знаходиться 65 373 абоненти у 81 населеному пункті області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 18.04.2022 у м. Василівка відновлено роботу ввідного газопроводу низького тиску, пошкодженого раніше цього дня внаслідок обстрілу. Також, відновлено газопостачання 10 абонентів у м. Пологи, припинене ще 16.04.2022 через відключення ШГРП внаслідок ведення інтенсивних бойових дій.

Разом з тим, внаслідок обстрілів було пошкоджено розподільні газопроводи у м. Пологи та с. Залізничне, внаслідок чого без газопостачання залишився 31 абонент. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Минулої доби інформація про руйнування або пошкодження житлового фонду не надходила. За наявною інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 466 домоволодінь.

 


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя

Відновлення територій: проєкт USAID передав громадам Запорізької області оргтехніку

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.09.2023, 576 доба

86 ударів по 22 населених пунктах – ворог продовжує бити по мирних громадах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 575-го дня війни

Володимир Зеленський зустрівся з лідерами Демократичної та Республіканської партій у Сенаті США й сенаторами

Керівниця апарату ОДА на прямому зв’язку з жителями регіону

Допомога від закордонних партнерів: Федеративна Республіка Німеччина надала громадам спецтранспорт

СБУ повідомила про підозру морському піхотинцю з Криму, який штурмував позиції ВСУ під Роботиним

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні