Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів

19 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 19 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 24 416 абонентів у 76 населених пунктах Запорізької області.

 Сьогодні зранку було знеструмлено 2 902 абоненти у містах Пологи та Бердянськ, селах Пологи та Спаське, відновити енергопостачання яких планується до кінця дня.

Протягом минулої доби було усунуто низку пошкоджень в електромережах та відновлено енергопостачання 4 167 споживачів. Серед них  2 000 родин у м. Пологи та 4 населених пунктах Пологівського району, які були знеструмлені в ніч з 17.04.2022 на 18.04.2022 внаслідок ворожих обстрілів. Також, усунуто частину пошкоджень у Василівських та Оріхівських електромережах, що дозволило відновити енергопостачання 1 437 абонентів.

Крім того, було відновлено енергопостачання 667 споживачів Бердянського та 63 Запорізького районних відділень, порушене напередодні внаслідок несприятливих погодних умов. Проведення аварійно-відновлювальних робіт в інших населених пунктах на території обслуговування Оріхівських, Гуляйпільських та Василівських електромереж унеможливлюють активні бойові дії та окупація частини території області російськими військами.

Без газопостачання загалом по області на сьогодні знаходиться 65 373 абоненти у 81 населеному пункті області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 18.04.2022 у м. Василівка відновлено роботу ввідного газопроводу низького тиску, пошкодженого раніше цього дня внаслідок обстрілу. Також, відновлено газопостачання 10 абонентів у м. Пологи, припинене ще 16.04.2022 через відключення ШГРП внаслідок ведення інтенсивних бойових дій.

Разом з тим, внаслідок обстрілів було пошкоджено розподільні газопроводи у м. Пологи та с. Залізничне, внаслідок чого без газопостачання залишився 31 абонент. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Минулої доби інформація про руйнування або пошкодження житлового фонду не надходила. За наявною інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 466 домоволодінь.

 


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022