Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Через активні бойові дії виникли нові пошкодження мереж

25 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 25 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 43 218 абонентів у 122 населених пунктах Запорізької області:

Василівські електромережі –5 101 абонент;

Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

Оріхівські електромережі – 20 485 абонентів;

Більмацькі електромережі – 5 804 абоненти.

На сьогоднішній ранок через активні бойові дії, що точаться на території Пологівського району, ситуація із енергозабезпеченням суттєво ускладнилася. Зокрема, внаслідок нічних ворожих обстрілів на ранок по Оріхівських мережах кількість знеструмлених споживачів зросла до 20,5 тисяч. Нові пошкодження виникли і в Більмацьких мережах, внаслідок чого без енергопостачання залишилися 5,8 тисяч місцевих родин. По Гуляйпільському та Василівському відділенням – без змін.

Через активні бойові дії, що створюють загрозу співробітників ПАТ "Запоріжжяобленерго", та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових аварійно-відновлювальні роботи проводити не має можливості. 

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 65 575 абонентів у 83 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 24.04.2022 внаслідок обстрілів було пошкоджено розподільні газопроводи низького та середнього тиску у містах Токмак та Василівка (частину пошкоджень усунуто до кінця того ж дня). Крім того, сьогодні зранку у с. Преображенка Пологівського району було пошкоджено ввідний газопровід середнього тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 

Протягом минулої доби інформація про пошкодження об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. 

Протягом минулої доби інформація щодо нових пошкоджень житлових будинків не надходила. Загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 546 домоволодінь.


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

Запоріжжя разом з усією країною вшанувало пам'ять загиблих воїнів

“Україна є! Україна буде!”, - в Запорізькій області вшанували мужніх воїнів всіх часів

До Дня захисників і захисниць України в обласному центрі вшанували пам’ять загиблих Героїв

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 01.10.2023, 585 ДОБА

За минулу добу зафіксовано 157 ворожих обстрілів по 27 населених пунктах

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЩОДО НАСЛІДКІВ ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

Нарада з представниками міжнародних організацій щодо надання допомоги у твердому паливі

Ворог вів вогонь по 21 населеному пункту – зафіксовано 130 ударів

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 30.09.2023, 584 ДОБА