Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До уваги експортерів Запорізької області!

17 травня 2022 - 18:35

З метою підтримки діяльності українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), що постраждали від збройної агресії з боку російської федерації, державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» реалізує низку ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни. 

Так, саме зараз Установа актуалізує інформацію про українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни та дати гідну відсіч всьому російському та білоруському у світі. 

На порталі Дія було актуалізовано спеціальний каталог українських експортерів або е-каталог.  Це безкоштовний онлайн-сервіс, який створений для налагодження прямих бізнес-контактів, який допоможе активувати комунікацію та сприятиме потенційній співпраці украïнських виробників з іноземними імпортерами, запити від яких надходять до установи. 

Більш детально з Каталогом українських експортерів можна ознайомитись за посиланням:

https://export.gov.ua/exporters_catalog

Наразі в каталозі українських експортерів близько 200 активних компаній, які готові експортувати. Крім того, понад 200 заявок від українських компаній, які подали запит на включення до каталогу та перебувають в процесі опрацювання. 

Також Установа отримала понад 60 запитів від іноземних компаній з таких країн як Мальта, Німеччина, ОАЕ, Бельгія, Італія, Ізраїль, Польща, Латвія, Ірландія, Канада, які шукають українських партнерів у наступних секторах - харчова промисловість, хімічна промисловість, машинобудування, меблева та деревообробна промисловість та інше. 

Реєстрація в е-каталозі за посиланням - https://export.gov.ua/exporters_catalog

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також