Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

21 травня 2022 - 13:00

Керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух вдруге зустрівся з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН. 

У зустрічі також взяли участь перший заступник очільника ЗОВА  Володимир Шустов, директорка Департаменту соціального захисту населення Марина Нотанова та начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Артур Бойко.

Нагадаємо, що Всесвітня продовольча програма ООН розгорнула масштабну гуманітарну допомогу постраждалим від війни українцям, зокрема, жителям Запорізької області. Так, організація налагодила контакти з хлібозаводами тa підприємствами харчової промисловості нашого регіону для закупівлі товарів і подальшого постачання на території. 

Зокрема, планується збільшення продуктових наборів для переселенців з урахуванням місячної потреби однієї людини. 

В ході зустрічі керівник обласної військової адміністрації Олександр Старух та члени Всесвітньої продовольчої програми ООН обговорили ще одне важливе питання: стосовно підписання меморандуму “Про надання грошової допомоги постраждалому населенню в результаті конфлікту на території України в рамках обмеженої програми ВПП в Україні”. Такий документ угоди буде розглянуто й підписано вже найближчим часом. 

Зокрема, вимушені переселенці, які потребують додаткової допомоги, зможуть отримувати по 2200 гривень кожного місяця на всіх членів родини. Ці кошти Всесвітня організація буде виплачувати протягом 3-х місяців. 

Наприкінці зустрічі представники Всесвітньої продовольчої програми ООН висловили переконання у подальшій продуктивній співпраці. У свою чергу, в знак подяки Олександр Старух вручив іноземним гостям пам'ятні подарунки від Запорізької ОВА.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також