Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Маємо зробити все, щоб окупанти пошкодували. Звернення Президента 11.06.2022 (Відео)

11 червня 2022 - 23:34

Сьогодні почався фінальний етап великого дипломатичного марафону, який має завершитися за півтора тижня. І ми насправді в цьому марафоні разом з Європейським Союзом – в одній команді, і цій команді належить виграти. Вже скоро отримаємо відповідь щодо статусу кандидата для України. Я переконаний, що це рішення може посилити не тільки нашу державу, а й увесь Євросоюз.

Пам'ятаєте, як у Росії ще на початку травня сподівалися захопити весь Донбас? Уже 108-й день війни, червень. Донбас тримається. Втрати, яких зазнали окупанти, зокрема й на цьому напрямку, дуже вагомі. А загалом російська армія на сьогодні має вже понад 32 тисячі мертвих душ. І заради чого? Що це дало Росії? Ніхто зараз не може сказати, скільки ще триватиме це спалення душ Росією. Але маємо зробити все, щоб окупанти пошкодували, що все це накоїли, і щоб вони відповіли за кожне вбивство і кожен удар по Україні.

 


Читайте також

У Запоріжжі відбулась регіональна правозахисна конференція

Житло для ВПО: у Запоріжжі завершують ремонти 31 квартири

Перше українське «золото» з тхеквондо на Всесвітній літній Універсіаді: керівництво області привітало запорізького спортсмена з перемогою

Підприємці Запоріжжя та області!

«Екологічна освіта: Інновації для сталого майбутнього»: запорізьких студентів запрошують до участі у грантовому конкурсі

Створюємо безбар’єрне середовище: обстеження об’єктів, безбар’єрний маршрут, доступний транспорт та вдосконалення роботи «соціального таксі»

Створюємо безбар’єрне середовище: обстеження об’єктів, безбар’єрний маршрут, доступний транспорт та вдосконалення роботи «соціального таксі»

Оренда державного майна: будівлю магазину у Запоріжжі виставили на онлайн-аукціон

Тиждень доброчесності – навчально-просвітницький проєкт від НАЗК

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 872 удари по 25 населених пунктах Запорізької області

Шанс на повноцінне життя: у Запорізькій області здійснили успішну трансплантацію нирок двом чоловікам