Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

“Ми захищаємо наші європейські цінності”: Олександр Старух розповів про життя в обласному центрі (Відео)

25 червня 2022 - 11:15

Очільник Запорізької обласної військової адміністрації, підбиваючи підсумки розповів про головні події тижня. 

Олександр Старух першочергово прокоментував актуальну тему стосовно надання Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Зазначив, що це політичний сигнал, який свідчить про підтримку нашої країни усіма 27 державами-членами Європейського Союзу. Керівник ЗОВА привітав всіх українців з цією історичною подією та наголосив на перспективах, які відкриває членство у ЄС. 

  • Нарешті нам відкрили двері і вже від нас залежить, наскільки ми зможемо скористатися цими можливостями. Для нашої країни це остаточне закріплення європейського вектору розвитку, адже Україна -  це Європа. Так, вільно пересуватися між країнами Європи та використовувати можливості інфраструктури буде простіше. Зокрема, важливою складовою є продовження реальних реформ, бо нам треба до кінця збудувати інститути правової держави, спираючись на європейські традиції та соціальну систему захисту кожного громадянина. Все це дає нам економічні можливості та взагалі великі перспективи для розвитку, - прокоментував Олександр Старух.

Крім того, очільник регіону розповів про стан справ в обласному центрі. Олександр Старух зазначив, що місто має жити і розвиватися, не дивлячись на військові дії, які точаться поряд. Саме тому було прийнято рішення скоротити комендантську годину, відновити повноцінний рух греблею Дніпрогес, а також зменшити кількість мішків з піском, бетонних блоків та металевих їжаків на вулицях Запоріжжя. 

  • Ми не говоримо про те, щоб зовсім все прибрати, але, наприклад, бетонні плити потрібно поставити паралельно дорозі, щоб вони не заважали руху автомобілів. Разом із тим, мішки з піском псують зовнішній вигляд міста та вже не слугують елементами захисту. Нагадую, що захисні рубежі будуються за 30-40 кілометрів від обласного центру для того, щоб ворог не дійшов і не зміг обстрілювати місто. А в середині всі мають пересуватися швидко, й життя має бути комфортним. Ми захищаємо наші цінності та спокій - робимо все, щоб обласний центр продовжував функціонувати й надалі, - наголосив Олександр Старух. 

Більш детально у відео:

 

   


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022