Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всі випускники 9 та 11 класів отримають свої документи про освіту

27 червня 2022 - 20:05

З початком повномасштабного вторгнення на територію України навчальний процес зазнав сильних змін. Механізм отримання атестатів пояснила батькам та вступникам директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна.

В Україні з 23.06.2022 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до коледжу (для здобуття фахової передвищої освіти) на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Через це деякі майбутні вступники почали турбуватися про відсутність документів про середню освіту, адже для створення кабінету необхідно мати серію та номер свідоцтва.

  •  Документи у Запорізькій області будуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а далі до шкіл. Всі випускники або особи, які їх представляють, зможуть їх отримати. Всі встигнуть зареєструватися та вчасно подати свої заяви, - повідомила Людмила Бухаріна.

Після доставки документів у Запоріжжя, їх максимально швидко передадуть у територіальні відділи освіти міста та в подальшому у школи (включно з документами випускників з тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники шкіл м. Запоріжжя отримають відповідні документи у своїх навчальних закладах, як це і було раніше. Мешканцям районів, які наразі тимчасово окуповані, затверджено перелік навчальних закладів, у яких вони можуть отримати свої документи. З переліком шкіл ви можете ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/BKA1ymv.

 

Також не забувайте слідкувати за останніми новинами з освітнього процесу на офіційному сайті Департаменту освіти і науки ЗОВА (http://osvita.zoda.gov.ua/), а також на офіційній сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/osvita.zp/).

 


Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни