Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада долучилась до селекторної наради з питань опалювального сезону

30 червня 2022 - 15:40

Сьогодні, під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулась всеукраїнська селекторна нарада щодо організації опалювального сезону в умовах воєнного стану та специфіки надання житлово-комунальних послуг на тимчасово окупованих територіях.

До обговорення питання долучились представники Міністерства, керівництво регіонів, а також профільні організації.

Так, міністр розвитку громад та територій України зазначив, що ситуація у різних регіонах країни не тотожна, тому підготовка буде відбуватися з огляду на місцеву специфіку. Це стосується наявних ресурсів, тарифів та інфраструктури. Так, цьогорічна підготовка, в першу чергу, буде передбачати ремонтні роботи ушкоджень та руйнувань, які виникли в результаті збройної агресії рф.

Наразі в Україні наявна необхідна кількість ресурсів для проведення опалювального сезону, однак у зв'язку з загальною ситуацією, представники відповідних служб вважають доцільним робити запаси палива та іншого. Крім цього, обговорили питання підготовки котелень та тепломереж, а також руйнацію та алгоритм подальших ремонтних робіт, які будуть проводитися по всій території України.

Заступник очільника ЗОВА Геннадій Тімченко у своїй доповіді повідомив, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області у деяких установах вдається проводити гідравлічні випробування тепломереж, у той час, як до інших немає доступу через постійні бойові зіткнення. Також відбувається постійний тиск та примушення до співпраці з боку окупантів на працівників комунальних закладів та цивільне населення. Не отримуючи підтримки місцевих жителів, ворожі війська вдаються до призначення керівниками окупаційних адміністрацій осіб з російської федерації. Геннадій Тімченко зауважив, що люди на тимчасово окупованих територіях - наші громадяни, тому обласна влада продовжує піклуватися про їх потреби.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також