Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області проводять навчання з виявлення та ліквідації спалахів небезпечних хвороб

2 липня 2022 - 12:45

Під головуванням директора Департаменту охорони здоров'я ЗОВА Олексія Кулініча та головного державного санітарного лікаря Запорізької області Тараса Тищенка відбулося  об’єктове тренування. 

У заході взяли участь працівники ДУ “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.

Тренування об'єднало представників Департаменту охорони здоров’я, Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної військової адміністрації, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області, керівників та провідних фахівців ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України”.

Учасники об’єктового тренування разом з  двома задіяними мобільними бригадами удосконалили дії та навички щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації на території Запорізької області. Під час навчання його учасники опрацювали механізм руху інформації про безпеку від ГУ ДСНС в Запорізькій області,  отримали цільовий інструктаж з охорони праці мобільних груп та лабораторної ланки, приведення  їх у готовність  виконання поставлених завдань щодо проведення санітарно-епідемічної оцінки території. 

Задіяні учасники провели санітарно-епідеміологічну розвідку та профілактику інфекційних хвороб, у тому числі висипного та черевного тифу, дизентерії, туляремії, інших особливо небезпечних інфекцій; відбір проб води умовної відкритої водойми, умовного шахтного колодязю та водопровідної мережі; проб ґрунту та атмосферного повітря, із заповненням необхідної документації.

В ході навчання фахівці покращили навички з реалізації санітарно-епідемічної оцінки на територіях, вдосконалили алгоритми дій по реагуванню на виклики сьогодення.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022