Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Комітет Червоного Хреста вчергове передав будівельні матеріали для ліквідації наслідків бойових дій у Запорізькій області

4 серпня 2022 - 16:20

Території Запорізької області продовжують потерпати від обстрілів та руйнувань. До ліквідації наслідків бойових дій долучаються численні країни-партнери та міжнародні організації.

Серед тих, хто надає системну допомогу - Комітет Червоного Хреста, який виконує свою місію у багатьох областях країни, допомагає місцевим мешканцям та внутрішньо-переміщеним особам.

Сьогодні до передачі матеріалів, що надійшли від МКЧХ, долучився заступник очільника ЗОВА Геннадій Тімченко та заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Дмитро Кабанов. Також традиційно розвантажувати матеріали прийшли  працівники ДСНС.

Вже не вперше організація безоплатно передає будівельні матеріали для територіальних громад регіону, де тривають бойові зіткнення, або трапляються ракетні прильоти. З їх допомогою люди, які залишаються там, мають можливість швидко та самостійно тимчасово розв'язувати ці проблеми.

Цього разу комітет передав гуманітарну допомогу, яка містить у собі бруси різних розмірів, брезенти, пластикові листи для вікон та OSB плити. Згодом вони будуть розділені між територіями, які потребують таких матеріалів найбільше.

Геннадій Тімченко розповів представнику міжнародної організації про загальну ситуацію у гарячих точках регіону та зазначив, що надана допомога дуже корисна в сучасних умовах. Надані матеріали допоможуть частково відновити будівлі до того часу, поки не з'явиться можливість провести повноцінні ремонтні роботи. 

Наразі представники Запорізької ОВА та комітету Червоного Хреста продовжують кооперувати свої зусилля та обговорювати подальшу допомогу та варіанти розв'язання нагальних проблем регіону.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я