Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Люди мають працювати на об’єднання: Олександр Старух та очільники районів обговорили ситуацію в області

5 серпня 2022 - 15:00

Обласна та районна влада продовжують пошук варіантів розв’язання нагальних проблем. Так, сьогодні очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух та керівник апарату ЗОВА Зінаїда Бойко провели нараду з представниками районів.

На порядку денному було питання утворення районних військових адміністрацій, які допоможуть у протидії ворогу та пришвидшать прийняття ефективних управлінських рішень.

Очільники райдержадміністрацій надали пропозиції щодо кандидатур на посаду керівників військових адміністрацій безпосередньо у населених пунктах. Наразі, як зазначили присутні, дуже важливо побудувати якісну комунікацію з фахівцями, які будуть повністю обізнаними у всіх сферах, та зможуть забезпечити якісне функціонування адміністративної системи. Такі дії не лише сприятимуть врегулюванню нагальних питань, а й допоможуть забезпечити, щоб усі дії відбувалися у правовому полі України.

  • Ми повинні приймати оперативні та виважені рішення, усі люди мають працювати на об’єднання. Наразі ми йдемо таким шляхом: там, де все зрозуміло - починаємо діяти, де залишаються питання - продовжуємо дискусію, де є проблеми - вирішуємо їх у робочому порядку, - зауважив керівник Запорізької ОВА.

Наприкінці наради присутні обговорили поточну ситуацію на територіях, питання збору врожаю зерна, невдалі спроби рашистів вводити рублі в обіг та евакуацію людей з тимчасово окупованих територій. Крім цього, Олександр Старух зазначив, що у кожного населеного пункту має бути свій індивідуальний алгоритм дій, а посадовці на всіх рівнях влади повинні усвідомлювати виклики, які з’явилися у зв’язку із вторгнення рф.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 16.08.2022

Увага!

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 16.08.2022, 174 доба

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф