Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада працює над підвищенням ефективності роботи медичних закладів

8 серпня 2022 - 15:55

Про реорганізацію комунальних установ очільник Запорізької ОВА Олександр Старух сьогодні говорив з керівництвом профільного Департаменту та представниками причетних закладів. Так, присутні дискутували щодо оптимізації роботи об'єктів охорони здоров’я, які підпорядковані обласній владі.

Директор Департаменту охорони здоров'я ЗОВА Олексій Кулініч надав пропозиції щодо вдосконалення роботи лікувальних закладів. Зокрема, нагадав, що протягом 2019-2020 років було проведено реорганізацію закладів охорони здоров’я шляхом приєднання до інших установ. Економічний ефект від оптимізації склав близько 75,0 млн гривень. 

На сьогодні Запорізькій обласній раді підпорядковуються 28 закладів медицини. Це й аптеки, монолікувальні заклади, установи особливого типу, коледжі та інші. Посадовець надав інформацію щодо функціонування усіх лікарських установ та розповів про доцільність їх роботи у воєнний час. Олексій Кулініч також повідомив про заклади охорони здоров’я, які знаходяться як на тимчасово окупованих, так і на підконтрольних територіях. Зважаючи на індивідуальну роботу кожної з них, запропонував варіанти реорганізації деяких  установ. 

Під час дискусії присутні першочергово звертали увагу на потреби населення, у тому числі обговорили можливості вибудови більш дієвого алгоритму функціонування медичної системи. Як наголосив директор профільного Департаменту, зокрема, важливим є оптимізація штатних одиниць в лікувальних установах та скорочення окремих посад. 

Присутні зауважили, що робота в цьому напрямку буде продовжуватись й надалі. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також