Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

10 серпня 2022 - 18:39

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост: с. Кам’янське.

Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику за адресою:  вул. Оріхівське шосе36, м. Запоріжжя (далі – Пункт пропуску) щоденно з 06.00 до 17.00.

Виїзд на тимчасово окуповану територію здійснюється з урахуванням обмежень, встановлених законодавством, та за наявності документів, що посвідчують особу, відповідних документів на транспортний засіб, документів на товар (вантаж), що перевозиться.

Військовослужбовці, представники правоохоронних та контролюючих органів, що здійснюють свою діяльність у Пункті пропуску та на блокпостах, в межах чинного законодавства мають право проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів.

Враховуючи стан автомобільної дороги та земельного полотна через річку Янчекрак за маршрутом слідування колони, включення до її складу  забороняється:

  • вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 т;
  • автобусів, обладнаних місцями для сидіння в кількості більше двадцяти двох, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, окрім транспорту для евакуації мешканців тимчасово окупованих територій.

У разі виникнення безпосередньої загрози життю та заподіяння шкоди здоров'ю громадян може бути введене тимчасове обмеження (заборона) руху транспортних засобів за маршрутом слідування колони.

Заявка на виїз подається шляхом заповнення електронної форми за посиланнями:
(Внесення змін у заявку щодо дати виїзду, марки та державного номеру автомобіля, списку осіб, які включені до заявки на виїзд, не дозволяється)

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 495 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1207-го дня війни

Освіта, енергетика, соціальні послуги: як змінюється Запорізький край завдяки підтримці ЄС та ООН

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.06.2025

Мелітопольці зібрались на традиційний фестиваль «Черешнево»

«Плач не дав нікому ще свободи, а хто борець, той здобуває світ»: в ліцеї «Захисник» відбувся випуск курсантів

Черговий ворожий удар по Запоріжжю: постраждало троє людей, пошкоджено понад 15 будинків

У Запоріжжі відкрили Центр життєстійкості – простір турботи, підтримки та стійкості за підтримки ЮНІСЕФ

Крапля крові рятує життя: у Запоріжжі відзначили донорів, які щодня творять диво

Упродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Незламне місто нескорених людей: Енергодару – 55 років