Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області створено структуру, що упорядкує порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

22 серпня 2022 - 13:30

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1455 «Про затвердження Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан» в Запоріжжі відбулась нарада за участю керівництва  Запорізької ОВА, представників Національної гвардії України, Національної поліції, ДСНС, СБУ, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку щодо створення та впорядкування роботи комендатури, запровадження особливого режиму на окремо визначених територіях Василівського району. Учасникам було представлено керівника структури - коменданта Максима Перегинця. 

Місце розташування комендатури – вул. Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя.

Особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на території обслуговування комендатури встановлюється з  «00» годин «00» хвилин 22 серпня 2022 року.

Першочергове завдання утвореної структури - впорядкування виїзду на тимчасово окуповану територію. 

 

Департамент культури та інформаційної політики


 

Читайте також

До уваги учасників дорожнього руху!

Мінекономіки презентувало нову цифрову систему ринку праці України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 817 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області

У ТМО «Здорова родина» відкрили сучасний «Простір одужання» для дітей

Після ворожої атаки на Запоріжжя лікарі продовжують боротися за життя поранених

У Запоріжжі триває ліквідація наслідків російської атаки

Не лише підручник: як запорізькі школярі вивчають предмет «Захист України»

Навчання, розвиток та практика: учні Запорізької області долучилися до освітніх ініціатив у Київській та Івано-Франківській областях

Спека на дорогах: для великовагового транспорту в Запорізькій області діють сезонні обмеження

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 884 удари по 46 населених пунктах Запорізької області