Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області введено обмеження на вилов біоресурсів

5 жовтня 2022 - 18:45

Контроль на водних об’єктах у період воєнного стану та заходи з підготовки до заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах Запорізької області обговорили сьогодні на нараді першого заступника голови ЗОВА Володимира Шустова з представниками сфери екології та захисту довкілля.

Першочергово, Володимир Шустов зазначив, що орієнтовно з 1 листопаду у Запорізькій області буде повністю заборонено промисловий вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах.

Крім цього, у зв’язку з веденням активних бойових дій для гарантії безпеки громадян, відповідно до розпорядження голови обласної військової адміністрації від 26.03.2022 № 134 «Про заборону навігації для маломірних суден та вилову водних біоресурсів на водних об’єктах у межах Запорізької області на час воєнного стану». Так, на період воєнного стану заборонена навігація маломірних суден на водних об’єктах регіону (великі, середні та малі річки, Каховське та Дніпровське водосховища) та вилов у них водних біоресурсів шляхом промислового та любительського (спортивного) рибальства.

В.о. Директора Департаменту захисту довкілля ЗОВА Сергій Карпій розповів, що впродовж весняно-літньої (нерестової) заборони 2022 року державними інспекторами Запорізького рибоохоронного патруля викрито 125 порушень у сфері рибальства та порядку збуту водних біоресурсів. З яких, 59 за ч. З ст. 85 КУпАП, 51 за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 3 за ст. 88-1 КУпАП та оформлено 12 актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлено. За результатами пред'явлено штрафів на суму 5 712 грн, а розраховано збитки, завданих рибному господарству України становлять - 2 312 085 грн. У правопорушників вилучено 368,8 кг водних біоресурсів. На водоймах області вилучено 65 заборонених знарядь лову, у правопорушників вилучено 8 транспортних засобів.

Обмеження необхідно продовжити і у зімовий період. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ