Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух відзначив нагородами переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» та «Обдаровані учні - 2022»

24 листопада 2022 - 16:30

За участю представників обласної влади відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів обласного Туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» та «Обдаровані учні - 2022». 

Щорічно в Україні з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Так, цього разу освітяни змагались у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства». До участі у конкурсі в Запорізькій області долучилося понад ста учителів. 

Учасники змагань «Учитель року - 2022» проходили тестування, розробляли методичні практикуми, демонстрували фрагменти дистанційного уроку тощо. Таким чином вчителі змогли довести свою професійну компетентність, методичну майстерність та мобільність мислення. Переможцям і лауреатам конкурсу керівник ЗОВА Олександр Старух вручив цінні подарунки і дипломи. 

Свої нагороди отримала й обдарована учнівська молодь, яка продемонструвала високі результати на Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях 2021 - 2022 року: Ш етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів членів Малої академії наук України у 2022 році, XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та IV етапу XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Переможці конкурсу отримали сертифікати та грошові премії. 

  • Попри те, що в нас дуже складний рік, переможці цьогорічного конкурсу продемонстрували свою компетентність та професіоналізм. Ми живемо в умовах війни, але я впевнений, що навіть зараз кожен має зробити свій внесок в Перемогу, у кожного своє завдання. Також і для педагогів головна мета - навчити. Звичайно, що протягом останніх кілька років наша освіта перебуває у складних обставинах. На це вплинула пандемія, а тепер війна. Тому всі вимушені швидко звикати до нових реалій, працювати й вчитися дистанційно. Але в цьому є свої плюси, адже навіть зараз освітня система покроково розвивається, а наші діти та вчителі продовжують брати участь у різноманітних конкурсах та доводити, що вони найкращі. Працюємо далі та прагнемо до нових вершин, - підсумував Олександр Старух.

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я

Запорізькі спортсмени вибороли перші місця на світових змаганнях

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

Запорізька область активно готується до деокупації

СБУ повідомила про підозру черговому колаборанту, який працює на окупантів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 28.11.2023, 643 доба

Військовослужбовці рф завдали 64 удари по 15 містах та селах Запорізької області. Мирні жителі не постраждали.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 642-го дня війни

У близько 6 тисяч абонентів відновлено енергопостачання, що зникло внаслідок негоди