Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Злочинна діяльність окупантів призводить до екологічної катастрофи

11 січня 2023 - 09:30

Про це говорили на нараді Департаменту захисту довкілля Запорізької ОВА з представниками дотичних установ. Ворожий вогонь пошкодив деякі запірні шандори Каховської ГЕС, а тому рівень води у Каховському водосховищі стабільно знижується. 

За інформацією профільного Департаменту, відмітка нормального підпірного рівня Каховського водосховища складає 16,0 м. Відмітка рівня навігаційної можливості – 14,0 м, мертвого об’єму – 12,7 м. Наразі рівень води на Каховському водосховищі становить – 15,08 м. 

Як зазначили фахівці, на сьогодні рівень води стабілізовано, але  у майбутньому ситуація може змінитися й не в кращий бік. А через активні бойові дії у цьому районі провести будь-які ремонтно-відновлювальні роботи неможливо. 

Значне зниження води може призвести до загибелі водних біоресурсів та зриву нересту навесні 2023 року.

За матеріалами Департаменту захисту довкілля 

 

 

Читайте також

Громади та комунальні підприємства Запорізької області отримали чергову партію нової спецтехніки

«Державна служба – це про людей», – голова Національного агентства державної служби Наталія Алюшина – з робочою поїздкою в Запорізькому краї

Підготовка до зими триває: у Запорізькій області перевірили устаткування Пунктів незламності

Довготривале партнерство: Запорізька область продовжує співпрацю з фінською Регіональною радою Пяйят-Хяме

«Шлях батьківства»: в Україні стартувала програма для розвитку навичок батьківства

Новий серіал «ДезінFAKEція» на Дія.Освіта: як не клюнути на дезінформацію

Всеукраїнський урок медіаграмотності 2025: квест, що вчить думати

Підприємці Запоріжжя та області!

Упродовж доби окупанти завдали 693 удари по 22 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.11.2025

Студенти незламного міста: як Запоріжжя відзначило День студента

Мирненська громада Запорізької області відзначає 8-річчя створення