Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Злочинна діяльність окупантів призводить до екологічної катастрофи

11 січня 2023 - 09:30

Про це говорили на нараді Департаменту захисту довкілля Запорізької ОВА з представниками дотичних установ. Ворожий вогонь пошкодив деякі запірні шандори Каховської ГЕС, а тому рівень води у Каховському водосховищі стабільно знижується. 

За інформацією профільного Департаменту, відмітка нормального підпірного рівня Каховського водосховища складає 16,0 м. Відмітка рівня навігаційної можливості – 14,0 м, мертвого об’єму – 12,7 м. Наразі рівень води на Каховському водосховищі становить – 15,08 м. 

Як зазначили фахівці, на сьогодні рівень води стабілізовано, але  у майбутньому ситуація може змінитися й не в кращий бік. А через активні бойові дії у цьому районі провести будь-які ремонтно-відновлювальні роботи неможливо. 

Значне зниження води може призвести до загибелі водних біоресурсів та зриву нересту навесні 2023 року.

За матеріалами Департаменту захисту довкілля 

 

 

Читайте також

У Запоріжжі СБУ та Нацполіція викрили незаконний канал збуту зброї та боєприпасів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.02.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1447-го дня війни

В Україні тестують новий формат підготовки аспірантів

Задля безпечної відбудови країни: ПРООН допомогла Україні розчистити 1 мільйон тонн завалів

Знаєте, що одна лише донація крові може врятувати життя трьом людям?

Упродовж доби окупанти завдали 767 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Медична допомога поруч із домом: у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя готова до відкриття сімейна амбулаторія

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті