Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

День українського добровольця з запорізькими воїнами: Юрій Малашко відвідав бійців на полігоні

14 березня 2023 - 17:20

Сьогодні начальник Запорізької ОВА відвідав тренувальний полігон запорізьких захисників. Юрій Малашко мав нагоду поспілкуватися з досвідченими інструкторами та бійцями, які відточують свої навички, аби дати гідну відсіч ворогу та вибити російських загарбників з української землі. На території розгорнуті позиції для тренування та проводяться польові навчання для різних військових спеціальностей.

Користуючись нагодою, Юрій Малашко подякував добровольцям, які за покликом серця стали на захист Незалежної України та ознайомився з облаштуванням тренувальних позицій та побутом захисників. Серед них жінка-військовослужбовець, у минулому металургиня, а сьогодні працівниця польової кухні, яка після повномасштабного воєнного вторгнення змінила професію. З перших днів війни запоріжанка допомагала волонтерам, а з першого березня минулого року долучилася до військового формування.

Медикиня підрозділу працювала лікарем у довоєнні часи, а нині береже здоров'я наших захисників. Більшість військових на полігоні мають рідних та друзів, які з різних причин опинилися в тимчасовій окупації, а тому вони мають особливу мотивацію і натхнення боротися з російським окупантом та визволити рідну землю.

Духовну підтримку бійців, які нині проходять інтенсивний курс навчання, забезпечує помічник капелана, який також постійно перебуває на полігоні.

Крім цього, Юрій Малашко виконав приємну місію та особисто привітав солдата високоточного підрозділу з присвоєнням чергового військового звання молодшого сержанта.

  • Дякую особисто кожному за ваші старання та мужній вибір - захищати нашу державу. Ваш життєвий досвід та непохитність у проходженні тернистого шляху гідні поваги. Залишити буденні справи та мирне життя заради нашого спільно й незалежного майбутнього - це сміливе рішення, а перемога складається саме з них. Тому сьогодні саме ви наближаєте нашу перемогу, - підсумував начальник Запорізької ОВА

Набір у добровольчі формування триває. У Запорізькій області працюють два ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

  • бульвар Центральний, 27;

  • вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

Читайте також

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 01.04.23 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 01.04.2023, 402 доба

Головне – справедливість, для нашої держави й наших людей, які зазнали втрат через російську агресію

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 31.03.2023

Громада Запорізького району отримала будівельні матеріали для ліквідації наслідків ранкового обстрілу

Президент і глави іноземних держав та урядів ушанували пам’ять жителів Бучі, які загинули під час російської окупації

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

СБУ встановила ще п’ятьох колаборантів, які допомагають країні-агресору підтримувати окупаційний режим на території Запорізької області

Стан атмосферного повітря на території житлової забудови м. Запоріжжя 24.03.2023 – 30.03.2023

Юрій Малашко: “Ситуація напружена, але стабільна”

Перебувайте у безпечних місцях до завершення "повітряної тривоги"!