Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

День українського добровольця з запорізькими воїнами: Юрій Малашко відвідав бійців на полігоні

14 березня 2023 - 17:20

Сьогодні начальник Запорізької ОВА відвідав тренувальний полігон запорізьких захисників. Юрій Малашко мав нагоду поспілкуватися з досвідченими інструкторами та бійцями, які відточують свої навички, аби дати гідну відсіч ворогу та вибити російських загарбників з української землі. На території розгорнуті позиції для тренування та проводяться польові навчання для різних військових спеціальностей.

Користуючись нагодою, Юрій Малашко подякував добровольцям, які за покликом серця стали на захист Незалежної України та ознайомився з облаштуванням тренувальних позицій та побутом захисників. Серед них жінка-військовослужбовець, у минулому металургиня, а сьогодні працівниця польової кухні, яка після повномасштабного воєнного вторгнення змінила професію. З перших днів війни запоріжанка допомагала волонтерам, а з першого березня минулого року долучилася до військового формування.

Медикиня підрозділу працювала лікарем у довоєнні часи, а нині береже здоров'я наших захисників. Більшість військових на полігоні мають рідних та друзів, які з різних причин опинилися в тимчасовій окупації, а тому вони мають особливу мотивацію і натхнення боротися з російським окупантом та визволити рідну землю.

Духовну підтримку бійців, які нині проходять інтенсивний курс навчання, забезпечує помічник капелана, який також постійно перебуває на полігоні.

Крім цього, Юрій Малашко виконав приємну місію та особисто привітав солдата високоточного підрозділу з присвоєнням чергового військового звання молодшого сержанта.

  • Дякую особисто кожному за ваші старання та мужній вибір - захищати нашу державу. Ваш життєвий досвід та непохитність у проходженні тернистого шляху гідні поваги. Залишити буденні справи та мирне життя заради нашого спільно й незалежного майбутнього - це сміливе рішення, а перемога складається саме з них. Тому сьогодні саме ви наближаєте нашу перемогу, - підсумував начальник Запорізької ОВА

Набір у добровольчі формування триває. У Запорізькій області працюють два ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

  • бульвар Центральний, 27;

  • вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

Читайте також

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 27.03.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 27.03.2023, 397 доба

Сила України – це сила всіх, хто б’ється за Україну і хто допомагає. Звернення Президента 26.03.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 26.03.2023

Юрій Малашко привітав нацгвардійців з 9-ю річницею створення військового формування

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 26.03.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 26.03.2023, 396 доба

Саме повномасштабний програш Росії буде надійною гарантією від нових агресій та криз

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 25.03.2023

Громади Запорізької області отримали портативні джерела живлення від міжнародних донорів

За дві доби агресор завдав близько 200 ударів по території Запорізької області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 25.03.2023