Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розпочато процес замовлення документів про загальну середню освіту для учнів Запорізького регіону

16 травня 2023 - 15:00

Про актуальні питання роботи закладів загальної середньої освіти Запорізької області розповіла директорка Департаменту освіти і науки ОДА Людмила Бухаріна на нараді очільника ЗОВА Юрія Малашка. До обговорення долучилися представники структурних підрозділів та апарату ОДА, а також очільники районних та військових адміністрацій населених пунктів. 

Так, за інформацією керівників органів управління освітою області, наразі проведена значна робота щодо замовлення документів про загальну середню освіту випускникам 2023 року. Зокрема, сформовані пакети документів для отримання свідоцтв про базову середню освіту для 88,8% дев’ятикласників; для отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту 91,7% одинадцятикласників пакети документів сформовані. Остаточне замовлення документів заплановане на другу половину червня. 

Директорка профільного Департаменту зазначила, що заклади загальної середньої освіти завершують 2022/2023 навчальний рік, самостійно визначивши день закінчення освітнього процесу, забезпечують виконання освітніх програм та навчального плану, а також психологічну підтримку дітей, у тому числі після завершення навчального року. 

Крім цього, посадовиця наголосила, що державна підсумкова атестація у 2022/2023 навчальному році не проводиться. Водночас з цим освітні заклади вже розпочинають роботу щодо набору учнів до майбутніх перших класів, яка регулюється в умовах воєнного стану рішеннями засновників. 

Людмила Бухаріна розповіла, що задля своєчасного формування замовлень на виготовлення документів про початкову, базову середню та повну загальну середню освіту для учнів навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території області, Міністерством освіти і науки України та ДП «Інфоресурс» розблоковало доступ 14 органів управління освітою сільських, селищних, міських рад Бердянського, Василівського, Мелітопольського, Пологівського районів до Єдиної державної бази з питань освіти. Лише після усунення недоліків користувачі ЄДЕБО зможуть вносити зміни в реєстр.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя

Відновлення територій: проєкт USAID передав громадам Запорізької області оргтехніку

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.09.2023, 576 доба

86 ударів по 22 населених пунктах – ворог продовжує бити по мирних громадах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 575-го дня війни

Володимир Зеленський зустрівся з лідерами Демократичної та Республіканської партій у Сенаті США й сенаторами