Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розпочато процес замовлення документів про загальну середню освіту для учнів Запорізького регіону

16 травня 2023 - 15:00

Про актуальні питання роботи закладів загальної середньої освіти Запорізької області розповіла директорка Департаменту освіти і науки ОДА Людмила Бухаріна на нараді очільника ЗОВА Юрія Малашка. До обговорення долучилися представники структурних підрозділів та апарату ОДА, а також очільники районних та військових адміністрацій населених пунктів. 

Так, за інформацією керівників органів управління освітою області, наразі проведена значна робота щодо замовлення документів про загальну середню освіту випускникам 2023 року. Зокрема, сформовані пакети документів для отримання свідоцтв про базову середню освіту для 88,8% дев’ятикласників; для отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту 91,7% одинадцятикласників пакети документів сформовані. Остаточне замовлення документів заплановане на другу половину червня. 

Директорка профільного Департаменту зазначила, що заклади загальної середньої освіти завершують 2022/2023 навчальний рік, самостійно визначивши день закінчення освітнього процесу, забезпечують виконання освітніх програм та навчального плану, а також психологічну підтримку дітей, у тому числі після завершення навчального року. 

Крім цього, посадовиця наголосила, що державна підсумкова атестація у 2022/2023 навчальному році не проводиться. Водночас з цим освітні заклади вже розпочинають роботу щодо набору учнів до майбутніх перших класів, яка регулюється в умовах воєнного стану рішеннями засновників. 

Людмила Бухаріна розповіла, що задля своєчасного формування замовлень на виготовлення документів про початкову, базову середню та повну загальну середню освіту для учнів навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території області, Міністерством освіти і науки України та ДП «Інфоресурс» розблоковало доступ 14 органів управління освітою сільських, селищних, міських рад Бердянського, Василівського, Мелітопольського, Пологівського районів до Єдиної державної бази з питань освіти. Лише після усунення недоліків користувачі ЄДЕБО зможуть вносити зміни в реєстр.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Один поранений та двоє загиблих після ударів по прифронтовим населеним пунктам

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 10.06.2023

Щодо стану справ на території області внаслідок підриву російськими окупаційними військами Каховської ГЕС

Руслан Мовчан на прямому зв'язку з жителями області

За добу правоохоронці задокументували 77 ворожих ударів по території Запорізької області, є загиблі

472 добу незламний Запорізький край тримається під натиском війська рф

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 10.06.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 10.06.2023, 472 доба

Ми бачимо героїзм наших воїнів і вдячні за кожну хвилину їхнього життя, яке є життям України

Руслан Мовчан про оперативну ситуацію в регіоні

Запорізьку область з робочою поїздкою відвідав Міністр культури України Олександр Ткаченко

Значна кількість укриттів області виявились зачиненими