Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада налагодила постійну та системну співпрацю з ООН

20 травня 2023 - 13:30

Юрій Малашко зустрівся із делегацією Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні. Обговорили питання евакуації населення з потенційно небезпечних територій Запорізького регіону та роботи волонтерських організацій для забезпечення ВПО гуманітарною допомогою.

Очільник ОВА зазначив, що деокупація тимчасово окупованих територій Запорізької області - це додаткові виклики не тільки для закордонних партнерів, а й місцевих організацій. Наразі обласна влада працює над створенням алгоритмів дій та координації роботи волонтерів, щоб забезпечити зручну та прозору систему надання підтримки громадянам у звільнених населених пунктах.

Гуманітарний координатор в Україні Деніз Браун розповіла про вже наявний досвід деокупації в Харківській та Херсонській областях та плани щодо надання всебічної підтримки населення від держави та міжнародної спільноти. Так, для аналізу ситуації, ООН направляє спеціальні оцінювальні групи. Деніз Браун також зазначила, що важливим для організації є заохочення населення виїжджати на більш безпечні території, а основними напрямками роботи залишаються евакуація сімей з дітьми та передача будівельних матеріалів для проведення швидких ремонтних робіт.

Крім цього, Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні продовжує співпрацювати з великими благодійними організаціями, а також з новоствореними волонтерськими об’єднаннями. Юрій Малашко розповів, що в ЗОВА створено оперативний штаб, який буде регулювати всі питання від ВПО та місцевих мешканців, зокрема гуманітарні.

  • Щоб розв'язувати проблеми цивільних, які будуть виїздити на вільні території, ми маємо залучити всі можливі ресурси. Особлива увага приділяється наданню медичної, психологічної та юридичної підтримки, тобто охоплює весь комплекс проблемних питань, - зазначив очільник обласної військової адміністрації.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном