Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Очільник ЗОВА про оперативну ситуацію в області

25 травня 2023 - 11:00

В прямому етері телеканалу “Ми - Україна” Юрій Малашко розповів про роботу аграріїв в умовах постійних обстрілів та протиправну діяльність вояк рф на тимчасово окупованих територіях:

“Щоденно ворог гатить по території області. За минулу добу ворог завдав близько 80 ударів з різних видів озброєння по громадах на лінії зіткнення, зокрема Гуляйполю, Оріхову, Степногірську, Залізничному тощо.

Запорізька АЕС продовжує живитися від української енергомережі, в той час, як Енергодар переповнений окупантами. На промзоні атомної електростанції, біля кожної будівлі ворог розміщує своє озброєння.

Рашисти створюють штучні умови для вивезення людей з лінії зіткнення, зокрема не завозять продукти та воду, щоб примусити громадян їхати вглиб території.

У Токмаку росіяни не можуть забезпечити роботу енергосистеми, тому впроваджують системи відключень.

Аграрії на підконтрольній території продовжують працювати, навіть в безпосередній близькості до лінії розмежування. Попри мінування та залишки вибухонебезпечних об’єктів на полях, Запорізька область на сто відсотків забезпечена хлібом та іншими продуктами.

На сьогодні, завдяки працівникам ДСНС, розміновано близько 1300 га неокупованих територій.

Чекаємо на деокупацію!”

 



Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Мить, що зруйнувала спокій для десятків родин: ворог вчергове атакував Запоріжжя

Ворог атакував енергетичну інфраструктуру України: енергетики відновлюють пошкоджені мережі

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Зміни у Календарі щеплень: в Україні вводять вакцину проти ВПЛ та комбіновані препарати

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1383-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 615 ударів по 20 населених пунктах Запорізької області

Простір сили, довіри та майбутнього: діти з релокованої Дніпрорудненської школи «Талант» зможуть навчатися офлайн в безпечних умовах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.12.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 649 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі привітали працівників органів місцевого самоврядування

Яскравий старт новорічних свят: діти пільгових категорій зустрілися зі святим Миколаєм

Загадки чарівного гуцульського краю: запорізькі діти відвідали святкову виставу в театрі імені В. Г. Магара