Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

25 травня 2023 - 15:40

В етері “UA: Перший” керівник Запорізької області розповів про події останньої доби в Запорізькій області:

“Через постійні обстріли робота комунальників ускладнюється: багато постраждалих будинків не підлягають відновленню, інші “консервуються”.

Щоденно працюємо над евакуацією людей з небезпечних зон, керівники громад, зокрема, спільно з поліцією обїзджають та вмовляють виїхати тих, хто все ще залишається на лінії вогню.

В цей час на захопленій території попри примусову евакуацію продовжується ще й паспортизація населення.

Працюємо далі на Перемогу з вірою в ЗСУ!”

 



 

Читайте також

Об’єднані знаннями та любов’ю до рідної мови: у Запоріжжі пройшов обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Зі шкільного класу – на всеукраїнський п’єдестал: у Запоріжжі відзначили призерів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з шахів

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні

Від теорії до практики: як «Захист України» готує старшокласників і старшокласниць до реальних викликів

Пам’ять через людські історії: у Запоріжжі вшанували пам’ять жертв Голокосту

Світ пам’ятає: Запоріжжя долучилося до вшанування пам’яті жертв Голокосту

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1433-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.01.2026

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

Здорова вагітність і безпечні пологи: медична допомога в Перинатальному центрі Запоріжжя