Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

25 травня 2023 - 15:40

В етері “UA: Перший” керівник Запорізької області розповів про події останньої доби в Запорізькій області:

“Через постійні обстріли робота комунальників ускладнюється: багато постраждалих будинків не підлягають відновленню, інші “консервуються”.

Щоденно працюємо над евакуацією людей з небезпечних зон, керівники громад, зокрема, спільно з поліцією обїзджають та вмовляють виїхати тих, хто все ще залишається на лінії вогню.

В цей час на захопленій території попри примусову евакуацію продовжується ще й паспортизація населення.

Працюємо далі на Перемогу з вірою в ЗСУ!”

 



 

Читайте також

Шкільні команди Запорізької області виборювали першість з мінігандболу

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Безперервне лікування під час війни: у Запоріжжі запрацював новий апарат для променевої терапії

Запорізька область долучиться до пілотного проєкту «Мрія.Дошкілля»

«Моя сімʼя – моя ідентичність»: у Запоріжжі пройшов спортивний сімейний фестиваль

Необхідні послуги швидко, якісно та поруч із домом: у Бородинському мікрорайоні працює сучасна амбулаторія сімейної медицини

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

СБУ повідомила про підозру керівництву окупаційного «мвс рф», яке катувало мирних мешканців на Запоріжжі

Програма профорієнтації для молоді «Моя кар’єрна траєкторія – Спробуй»: запорізьких школярів та підприємців запрошують до участі

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1544-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

#ШахрайГудбай: в Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки