Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада продовжує співпрацювати з релігійними спільнотами

25 травня 2023 - 16:40

За ініціативою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті у Києві 24-25 травня відбулася нарада-семінар з представниками військових адміністрацій з питань взаємодії держави з етнічними та релігійними спільнотами задля консолідації українського суспільства.

Запорізьку область представив директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко, який виступив з доповіддю на тему: «Церква та держава в умовах повномасштабного російського вторгнення: з досвіду Запорізької області»,  у якій розкрив практичні напрацювання взаємодії влади з релігійними спільнотами та вплив на населення.

Крім того, під час заходу учасники заходу обговорили реформи законодавства у галузі етнополітики, посилення інституційної спроможності підрозділів ДЕСС, ролі етнополітики та релігійного чинника у повоєнній відбудові України.

  • Зараз актуальною є побудова та підтримка діалогу влади з представниками різних релігійних конфесій. Зранена війною Україна потребує відновлення, до якого будуть залучені всі українці, в тому числі й релігійники. Неабияку роль відіграватимуть приклади розвя’зання складних ситуацій, з якими зіштовхнулась обласна влада у Запорізькому регіоні. Наш досвід допоможе колегам у подальшому розвитку плідної співпраці з церквою для успішного відновлення країни, - зауважив Владислав Мороко.

Обласна влада продовжує тримати на контролі питання релігії та національних меншин, розв'язувати проблеми та налагоджуючи співпрацю.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Юрій Малашко про оперативну ситуацію

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!