Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

26 травня 2023 - 13:00

На сьогодні, 26 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області було відключено 70 населених пунктів, з них 67 - протягом тривалого часу. Без електропостачання 25 893 споживачі.

На Оріхівщині енергетики завершили роботи з ліквідації пошкоджень в електромережах, спричинених черговою рашистською атакою на мирні громади, та заживили 1 951 домівку місцевих мешканців. Також завершені роботи з відновлення енергопостачання частини споживачів Пологівського району, що було порушено раніше через бойові дії, заживлено 980 абонентів. Ще 327 споживачів, знеструмлених через технологічне порушення, заживлено вчора фахівцями Вільнянського міжрайонного РЕМ. На жаль, на сьогоднішній ранок через ворожі обстріли маємо нові пошкодження в електромережах Запорізького та Пологівського районів, знеструмлено загалом ще 1 473 домоволодіння. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, аварійно-відновлювальні роботи вже розпочато. Електропостачання 3 населених пунктів Запорізького району оперативно відновлено. По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 8-00 26.05.2023 відключено 38 населених пунктів Пологівського та Запорізького районів (14 566 абонентів), з них частково 14 населених пунктів Запорізького району (581 абонент).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 11 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 71 об’єкт (у т.ч. 1 каналізаційні очисні споруди, 4 водопровідні станції та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 16 водонапірних башт, 5 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 6 287 домоволодінь.

Читайте також

Один поранений та двоє загиблих після ударів по прифронтовим населеним пунктам

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 10.06.2023

Щодо стану справ на території області внаслідок підриву російськими окупаційними військами Каховської ГЕС

Руслан Мовчан на прямому зв'язку з жителями області

За добу правоохоронці задокументували 77 ворожих ударів по території Запорізької області, є загиблі

472 добу незламний Запорізький край тримається під натиском війська рф

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 10.06.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 10.06.2023, 472 доба

Ми бачимо героїзм наших воїнів і вдячні за кожну хвилину їхнього життя, яке є життям України

Руслан Мовчан про оперативну ситуацію в регіоні

Запорізьку область з робочою поїздкою відвідав Міністр культури України Олександр Ткаченко

Значна кількість укриттів області виявились зачиненими