Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Руслан Мовчан на прямому зв'язку з жителями області

10 червня 2023 - 14:00

Під час “гарячої лінії” з громадянами поспілкувався заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан. За годину надійшло 5 звернень від жителів області, які стосувалися надання допомоги громадянам, умов проживання ВПО та стану укриттів в обласному центрі.

Так, звернулася жінка, чоловік якої перебуває на тимчасово захопленій території і не має змоги виїхати на вільну українську територію, аби особисто вирішити проблемне питання. Пенсіонеру перестали нараховувати виплати, аргументуючи це наявністю даних про його смерть. Руслан Мовчан дав доручення відповідним службам перевірити інформацію та допомогти жінці у розв’язанні цього питання.

Евакуйовані до Запоріжжя особи продовжують звертатися на "гарячу лінію" зі скаргами на керуючі компанії, які вимагають від людей сплачувати за комунальні послуги. Розібратися в цій ситуації доручили профільній службі, яка перевірить належне подання містом даних щодо компенсації. Разом з тим, інше звернення надійшло від жінки, яка у власній оселі прихистила внутрішньо переміщених осіб. Так, мешканка міста поскаржилась, що попри звернення, їй не нараховують компенсацію на комунальні послуги, які передбачені законом.

На кожне звернення заступник голови облдержадміністрації відреагував та надав вичерпні роз'яснення. Кожен сигнал від громадян важливий й вирішуватиметься в межах повноважень. 

Наступна “гаряча лінія” за графіком запланована на 20 червня, під час якої заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко відповість на питання громадян.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни