Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.07.2023, 515 доба

23 липня 2023 - 08:40

Противник п'ятсот п'ятнадцяту добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

Протягом минулої доби ворог здійснив 125 обстрілів позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. 

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів ЗАПОРІЖЖЯ, ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ, БІЛЕНЬКЕ, ТЕМИРІВКА, НОВОДАРІВКА, ГУЛЯЙПОЛЕ, НОВОАНДРІЇВКА, ЧАРІВНЕ, МАЛИНІВКА, БІЛОГІР'Я, ОРІХІВ, ПРЕОБРАЖЕНКА, ЛЕВАДНЕ, МАЛА ТОКМАЧКА, СТЕПНОГІРСЬК, КАМ'ЯНСЬКЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, СТЕПОВЕ, П'ЯТИХАТКИ, ЛОБКОВЕ.

Надійшло  12 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.

 

Нищимо ворога та наближаємо нашу перемогу. Слава Україні!

Читайте також

Наполегливість та потужні результати: як вихованці запорізької ДЮСШ «Олімп» підкорюють всеукраїнські вершини

Зберегти правду про війну: запоріжців закликають ділитися свідченнями на платформі «Свідок»

Виплати на дітей ВПО без урахування доходів батьків: як отримати 3000 гривень

Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства активізує свою діяльність

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.04.2026

Аграрії з прифронтових громад можуть застрахувати свій врожай та отримати до 60 % компенсації страхової премії від держави

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1508-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 456 ударів по 28 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Збір анкет на Global Teacher Prize Ukraine-2026 розпочато: запорізьких вчителів запрошують до участі

Синхронність, технічна майстерність та віра у перемогу: запорізькі спортсмени підкорюють міжнародні арени