Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

21 вересня 2023 - 10:00

"Про загальну ситуацію в області та підготовку до опалювального сезону розповів в етері “Ми-Україна”

Триває обов'язкова евакуація з населених пунктів Пологівського та Василівського району. Наразі 8 дітей залишається в Степногірську та Гуляйполі. Разом з правоохоронцями докладаємо максимум зусиль, аби вберегти малечу. 

Регіон готовий до осінньо-зимового періоду майже на 90%. Робота триває: активно співпрацюємо з міжнародними партнерами щодо доставлення паливно-мастильних ресурсів до міст і сіл на лінії розмежування. Щоб допомогти жителям прифронтового Оріхова, облаштували ще один “Пункт незламності”.

Після псевдовиборів погіршилась ситуація на тимчасово окупованих територіях:  російські військові використовують наших людей як живий щит та примусово мобілізують чоловіків призовного віку. Почастішали випадки викрадень. 

Ворог понесе відповідальність за кожен скоєний злочин!"

 



Читайте також

Протидія торгівлі людьми в умовах війни: допомога постраждалим та як уберегти від небезпеки дітей

Проєкт «100 майстерень»: коледжі Запорізької області отримають кошти на створення безбар’єрних просторів для навчання

Запорізька ОДА та Державна регуляторна служба України посилюють практичні навички фахівців у сфері регуляторної діяльності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1026 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Правнича допомога: як зареєструвати дитину, яка з’явилася на світ поза медзакладом

Запорізький борець Ібрагім Насібов став срібним призером чемпіонату світу U17

Сім років єдності: Федорівська громада відзначає День створення

Освіта в умовах війни: Запорізька область готується до нового навчального року

Від евакуації до нового дому: як у Запоріжжі допомагають родинам-ВПО

Експорт під час війни: інструменти підтримки та нові можливості

Захист працює: попри десятки ворожих ударів по енергообʼєктах, 45 тисяч споживачів – знову зі світлом