Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

«Робота для ВПО: ти потрібен». Працювати, підтримувати, перемагати

27 вересня 2023 - 16:10

Триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

 З 1 січня 2023 року послугами Запорізької обласної служби зайнятості скористалися 2,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб, з яких 515 були працевлаштовані. 63 взяли участь  у суспільно корисних та громадських роботах.

 Станом на 25 вересня 2023 року в Запорізькій обласній службі зайнятості обліковується 454 переселенці з небезпечних територій.

 354  внутрішньо переміщених осіб отримали ваучер на навчання для здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації. Найбільш поширеними спеціальностями, за якими навчатимуться люди є психологія, соціальна робота, медсестринство тощо.

У рамках реалізації урядового проєкту єРобота за програмою «Власна справа» 9 вимушених переселенців розпочали власний бізнес в м.Запоріжжя. Серед видів діяльності підприємців: відкриття кафе сімейного типу, магазину з продажу квітів, встановлення альтернативних систем опалення, шиномонтаж та ін.

Крім того, наразі діє державна допомога роботодавцям, які надають робочі місця ВПО. Програма передбачає компенсацію за перші два місяці роботи в розмірі 6700 щомісячно. 174 роботодавці скористалися цією допомогою за працевлаштування 539 осіб із числа ВПО.

Майже понад 900 роботодавців з початку року співпрацювали зі службою зайнятості та надали інформацію про вакансії. А на “Єдиному порталі вакансій”, який наразі налічує 4 тисячі пропозицій роботи по Запорізькому регіону, шукачі роботи, можуть здійснювати пошук вакансій самостійно. Або оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram  та Viber.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером  0 800 33 67 28 або у Телеграм.

 

За матеріалами Запорізького обласного центру зайнятості 


Читайте також