Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

«Робота для ВПО: ти потрібен». Працювати, підтримувати, перемагати

27 вересня 2023 - 16:10

Триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

 З 1 січня 2023 року послугами Запорізької обласної служби зайнятості скористалися 2,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб, з яких 515 були працевлаштовані. 63 взяли участь  у суспільно корисних та громадських роботах.

 Станом на 25 вересня 2023 року в Запорізькій обласній службі зайнятості обліковується 454 переселенці з небезпечних територій.

 354  внутрішньо переміщених осіб отримали ваучер на навчання для здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації. Найбільш поширеними спеціальностями, за якими навчатимуться люди є психологія, соціальна робота, медсестринство тощо.

У рамках реалізації урядового проєкту єРобота за програмою «Власна справа» 9 вимушених переселенців розпочали власний бізнес в м.Запоріжжя. Серед видів діяльності підприємців: відкриття кафе сімейного типу, магазину з продажу квітів, встановлення альтернативних систем опалення, шиномонтаж та ін.

Крім того, наразі діє державна допомога роботодавцям, які надають робочі місця ВПО. Програма передбачає компенсацію за перші два місяці роботи в розмірі 6700 щомісячно. 174 роботодавці скористалися цією допомогою за працевлаштування 539 осіб із числа ВПО.

Майже понад 900 роботодавців з початку року співпрацювали зі службою зайнятості та надали інформацію про вакансії. А на “Єдиному порталі вакансій”, який наразі налічує 4 тисячі пропозицій роботи по Запорізькому регіону, шукачі роботи, можуть здійснювати пошук вакансій самостійно. Або оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram  та Viber.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером  0 800 33 67 28 або у Телеграм.

 

За матеріалами Запорізького обласного центру зайнятості 


Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби