Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівниця апарату ОДА на прямому зв’язку з жителями регіону

15 листопада 2023 - 17:30

Під час “гарячої лінії” керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалася з жителями Запорізької області. Звернення стосувалися гуманітарної допомоги,  роботи міських комунальників та постачальників послуг.

Зокрема до керівниці апарату ОДА звернулася  сім'я переселенців, що  проживає у дачному селищі. Тут енергетики відключили від постачання увесь кооператив за борги. Але заборгованість є не у всіх мешканців.

Родина переселенців вчасно оплачує електрику, але стала заручницею безвідповідальних власників. Питання буде  переадресовано адміністрації району та постачальникам електроенергії.

За допомогою до Зінаїди Бойко звернулась жінка, що постраждала у міській маршрутці. Водій автобуса, який обслуговує 74-й маршрут, наніс їй тілесні ушкодження та розбив телефон. Підприємство, в якому працює дебошир, повідомило жінці, що працівник отримав догану.

Постраждала жінка хоче отримати компенсацію, а не відписку, тому і звернулась до обласної влади. Зінаїда Бойко зазначила, що це питання в компетенцій правоохоронців та порадила звернутися до них.

За допомогою до ОДА звернулась жінка, що має першу групу інвалідності. Вона розраховує отримати деревину для опалення від міської влади, але наразі питання не вирішено. Тому Зінаїда Бойко дала доручення допомогти жінці  оформити запит до благодійних організацій, що можуть надати таку допомогу.  ЇЇ вже зкоординували з благодійниками.

77-річна жінка з Запоріжжя  поскаржилась на те, що міська влада вже другий рік залишає мешканців міста без гарячого водопостачання, а пенсіонерка не має водонагрівача.

Керівниця апарату ОВА зазначила, що це – загальноміська проблема, і саме через рішення влади Запоріжжя окремі категорії громадян, у яких немає можливості поставити  водонагрівачі, страждають найбільше.

Захисник України звернувся до ОДА за допомогою в отриманні житла. Він не міг стати на квартирний  облік у Запоріжжі. Чоловіку допомогли зв’язатися с профільними спеціалістами, питання наразі вже вирішено.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко відповість на питання громадян, запланована на 16 листопада.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ