Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівниця апарату ОДА на прямому зв’язку з жителями регіону

15 листопада 2023 - 17:30

Під час “гарячої лінії” керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалася з жителями Запорізької області. Звернення стосувалися гуманітарної допомоги,  роботи міських комунальників та постачальників послуг.

Зокрема до керівниці апарату ОДА звернулася  сім'я переселенців, що  проживає у дачному селищі. Тут енергетики відключили від постачання увесь кооператив за борги. Але заборгованість є не у всіх мешканців.

Родина переселенців вчасно оплачує електрику, але стала заручницею безвідповідальних власників. Питання буде  переадресовано адміністрації району та постачальникам електроенергії.

За допомогою до Зінаїди Бойко звернулась жінка, що постраждала у міській маршрутці. Водій автобуса, який обслуговує 74-й маршрут, наніс їй тілесні ушкодження та розбив телефон. Підприємство, в якому працює дебошир, повідомило жінці, що працівник отримав догану.

Постраждала жінка хоче отримати компенсацію, а не відписку, тому і звернулась до обласної влади. Зінаїда Бойко зазначила, що це питання в компетенцій правоохоронців та порадила звернутися до них.

За допомогою до ОДА звернулась жінка, що має першу групу інвалідності. Вона розраховує отримати деревину для опалення від міської влади, але наразі питання не вирішено. Тому Зінаїда Бойко дала доручення допомогти жінці  оформити запит до благодійних організацій, що можуть надати таку допомогу.  ЇЇ вже зкоординували з благодійниками.

77-річна жінка з Запоріжжя  поскаржилась на те, що міська влада вже другий рік залишає мешканців міста без гарячого водопостачання, а пенсіонерка не має водонагрівача.

Керівниця апарату ОВА зазначила, що це – загальноміська проблема, і саме через рішення влади Запоріжжя окремі категорії громадян, у яких немає можливості поставити  водонагрівачі, страждають найбільше.

Захисник України звернувся до ОДА за допомогою в отриманні житла. Він не міг стати на квартирний  облік у Запоріжжі. Чоловіку допомогли зв’язатися с профільними спеціалістами, питання наразі вже вирішено.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко відповість на питання громадян, запланована на 16 листопада.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан