Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

21 листопада 2023 - 12:05

На сьогодні, 21 листопада, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено 65 населених пунктів, з них 63 - протягом тривалого часу. Загалом без енергопостачання залишається 26 121 абонент.

Протягом минулої доби ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 12,1 тисяч споживачів.

Вчора, 20 листопада, фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 9,1 тисяч споживачів у населених пунктах, що були знеструмлені напередодні через негоду.

Крім того, ремонтні бригади підприємства усунули низку технологічних порушень в електромережах м. Запоріжжя та повернули світло 2 687 абонентам.

Вже ввечері через падіння дерева на повітряну лінію електропередачі без світла залишились 475 домівок у 5 населених пунктах Запорізького района. Протягом двох годин енергетики заживили за резервною схемою 362 споживачі. Роботи з відновлення енергопостачання решти абонентів тривають.

Також аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють над відновленням енергоживлення 20 осель у м. Запоріжжя та 57 абонентів у одному за населених пунктів Запорізького району, що були знеструмлені через технологічне порушення.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 21.11.2023 на підконтрольній території області відключено 39 населених пунктів (14 478 абонентів), з них частково 16 населених пунктів (505 абонентів).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації. 

По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 13 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 79 об’єктів (у т.ч. 1 каналізаційна очисна споруда, 6 водопровідних станцій та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 21 водонапірних башт, 6 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 8 667 будинків приватного сектору.

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби