Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

21 листопада 2023 - 12:05

На сьогодні, 21 листопада, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено 65 населених пунктів, з них 63 - протягом тривалого часу. Загалом без енергопостачання залишається 26 121 абонент.

Протягом минулої доби ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 12,1 тисяч споживачів.

Вчора, 20 листопада, фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 9,1 тисяч споживачів у населених пунктах, що були знеструмлені напередодні через негоду.

Крім того, ремонтні бригади підприємства усунули низку технологічних порушень в електромережах м. Запоріжжя та повернули світло 2 687 абонентам.

Вже ввечері через падіння дерева на повітряну лінію електропередачі без світла залишились 475 домівок у 5 населених пунктах Запорізького района. Протягом двох годин енергетики заживили за резервною схемою 362 споживачі. Роботи з відновлення енергопостачання решти абонентів тривають.

Також аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють над відновленням енергоживлення 20 осель у м. Запоріжжя та 57 абонентів у одному за населених пунктів Запорізького району, що були знеструмлені через технологічне порушення.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 21.11.2023 на підконтрольній території області відключено 39 населених пунктів (14 478 абонентів), з них частково 16 населених пунктів (505 абонентів).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації. 

По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 13 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 79 об’єктів (у т.ч. 1 каналізаційна очисна споруда, 6 водопровідних станцій та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 21 водонапірних башт, 6 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 8 667 будинків приватного сектору.

Читайте також

Підтримка населення у сфері охорони здоров’я: Запорізька ОВА підписала Меморандум про співпрацю з “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ”

Обласна влада разом з ООН налагодили постачання води та твердого палива прифронтовим громадам

До Запоріжжя завітали посли дружніх країн

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2023, 654 доба

Під ворожим вогнем 17 населених пунктів - завіксовано 64 удари по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 653-го дня війни

Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію.

“Прозорість і підзвітність”: в обласному центрі виявлено підрядника, який хотів отримати кошти за невиконані роботи

У Запоріжжі СБУ викрила шахраїв, які за гроші обіцяли військовозобов’язаним нібито уникнення мобілізації

Українські захисники отримали тепловізори, що допоможуть у виконанні бойових завдань