Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ повідомила про підозру черговому колаборанту, який працює на окупантів

28 листопада 2023 - 16:00

Служба безпеки України повідомила про підозру ще одному з очільників окупаційної адміністрації рф у тимчасово захопленій частині Запорізької області.

Мешканець Севастополя, ще з 2014 року, є прихильником «руського миру». З початком анексії українського півострову він, одним з  перших, публічно підтримав російських окупантів та почав працювати на них.

У березні 2023 року він прийняв пропозицію від окупаційної влади та зайняв посаду виконуючого обов’язки голови «військово-цивільної адміністрації Приморського району», а вже у квітні був затверджений на посаді голови району.

Після призначення, він повністю виконував всі вказівки московських кураторів щодо популяризації кремлівського режиму та придушення руху опору в регіоні. 


Також виконуючи вказівку Балицького  «об организации военно-учетных столов в Запорожской области», з метою організації військового обліку на території Приморського району, зобов’язав підприємства району, пройти реєстрацію з питань військового обліку в «ВГА Приморского района Запорожской области».


Крім того, аби довести свою відданість окупантам, він провів інвентарізацію об’єктів нерухомості для подальшої перереєстрації майна суб’єктів господарювання на баланс окупаційної влади. Окремо, була проведена перевірка нерухомості мешканців Приморського району, які виїхали на підконтрольну територію України. Усе майно, власники якого не з’явились для реєстрації, підлягало «націоналізації»  у власність агресорів.


Слідчі СБУ повідомили зраднику про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. 
Наразі зловмисник перебуває на тимчасово окупованій території на півдні України. Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини перед нашою державою.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

 

За матеріалами Служби безпеки України

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ