Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

28 листопада 2023 - 16:00

Про попередні результати грантової програми для учасників бойових дій розповіла начальниця Управління реалізації політики зайнятості Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Заліпяцька на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА. До заходу долучилися ветерани, які взяли участь в програмі та успішно реалізували проєкти в Запорізькій області.

Відповідно до умов програми, захисники і захисниці України, які хочуть займатись підприємницькою діяльністю або розвивати бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати кошти на започаткування власної справи. Їх можна витратити на закупівлю обладнання та сировини, оренду приміщення й транспортних засобів, оплату рекламних послуг, придбання франшизи тощо. Головні вимоги - створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності. 

Щоб отримати 250 тис грн, учасник бойових дій має створити одне робоче місце, 500 тис грн - створити два робочих місця, а для отримання 1 млн грн  ветерани, які вже ведуть підприємницьку діяльність не менше 3 років, мають створити чотири робочих місця, щонайменше 2 з яких займуть мобілізовані військовослужбовці або особи з інвалідністю внаслідок війни. Заяву можна подати через портал державних послуг “Дія”. Цьогоріч прийом учасників тривав до 19 листопада, проте в наступному році ініціатива продовжиться. 

  • Ця програма допомагає військовослужбовцям, які повернулися з зони бойових дій, якнайскоріше реінтегруватися в суспільство. Крім цього, вона дає людям надію та віру в перемогу. Адже в прифронтовому регіоні люди працюють та створюють нові робочі місця, - наголосила начальниця управління.  

Водночас ветерани зауважили, що власна справа допомагає їм відволіктись від згадок про жахи війни. За словами Тетяни Заліпяцької, в поточному році 3 військовослужбовці з Запорізької області оторимали гранти на суму 250 тис грн, 500 тис грн та 1 млн грн, зокрема на розвиток готельно-ресторанного бізнесу та птахоферми. 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему