Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

28 листопада 2023 - 16:00

Про попередні результати грантової програми для учасників бойових дій розповіла начальниця Управління реалізації політики зайнятості Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Заліпяцька на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА. До заходу долучилися ветерани, які взяли участь в програмі та успішно реалізували проєкти в Запорізькій області.

Відповідно до умов програми, захисники і захисниці України, які хочуть займатись підприємницькою діяльністю або розвивати бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати кошти на започаткування власної справи. Їх можна витратити на закупівлю обладнання та сировини, оренду приміщення й транспортних засобів, оплату рекламних послуг, придбання франшизи тощо. Головні вимоги - створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності. 

Щоб отримати 250 тис грн, учасник бойових дій має створити одне робоче місце, 500 тис грн - створити два робочих місця, а для отримання 1 млн грн  ветерани, які вже ведуть підприємницьку діяльність не менше 3 років, мають створити чотири робочих місця, щонайменше 2 з яких займуть мобілізовані військовослужбовці або особи з інвалідністю внаслідок війни. Заяву можна подати через портал державних послуг “Дія”. Цьогоріч прийом учасників тривав до 19 листопада, проте в наступному році ініціатива продовжиться. 

  • Ця програма допомагає військовослужбовцям, які повернулися з зони бойових дій, якнайскоріше реінтегруватися в суспільство. Крім цього, вона дає людям надію та віру в перемогу. Адже в прифронтовому регіоні люди працюють та створюють нові робочі місця, - наголосила начальниця управління.  

Водночас ветерани зауважили, що власна справа допомагає їм відволіктись від згадок про жахи війни. За словами Тетяни Заліпяцької, в поточному році 3 військовослужбовці з Запорізької області оторимали гранти на суму 250 тис грн, 500 тис грн та 1 млн грн, зокрема на розвиток готельно-ресторанного бізнесу та птахоферми. 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан