Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

28 листопада 2023 - 16:00

Про попередні результати грантової програми для учасників бойових дій розповіла начальниця Управління реалізації політики зайнятості Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Заліпяцька на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА. До заходу долучилися ветерани, які взяли участь в програмі та успішно реалізували проєкти в Запорізькій області.

Відповідно до умов програми, захисники і захисниці України, які хочуть займатись підприємницькою діяльністю або розвивати бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати кошти на започаткування власної справи. Їх можна витратити на закупівлю обладнання та сировини, оренду приміщення й транспортних засобів, оплату рекламних послуг, придбання франшизи тощо. Головні вимоги - створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності. 

Щоб отримати 250 тис грн, учасник бойових дій має створити одне робоче місце, 500 тис грн - створити два робочих місця, а для отримання 1 млн грн  ветерани, які вже ведуть підприємницьку діяльність не менше 3 років, мають створити чотири робочих місця, щонайменше 2 з яких займуть мобілізовані військовослужбовці або особи з інвалідністю внаслідок війни. Заяву можна подати через портал державних послуг “Дія”. Цьогоріч прийом учасників тривав до 19 листопада, проте в наступному році ініціатива продовжиться. 

  • Ця програма допомагає військовослужбовцям, які повернулися з зони бойових дій, якнайскоріше реінтегруватися в суспільство. Крім цього, вона дає людям надію та віру в перемогу. Адже в прифронтовому регіоні люди працюють та створюють нові робочі місця, - наголосила начальниця управління.  

Водночас ветерани зауважили, що власна справа допомагає їм відволіктись від згадок про жахи війни. За словами Тетяни Заліпяцької, в поточному році 3 військовослужбовці з Запорізької області оторимали гранти на суму 250 тис грн, 500 тис грн та 1 млн грн, зокрема на розвиток готельно-ресторанного бізнесу та птахоферми. 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ