Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

29 листопада 2023 - 08:30

111 артобстрілів прийшлися по території Оріхова, Білогір'я, Затишшя, Новоселівки, Чарівного, Новоандріївки, Степногірська, Кам'янського, П'ятихаток, Лобкового, Плавнів та інших прифронтових міст і сіл.

Окупанти здійсниши 2 ракетних удари по Запоріжжю, 30 БПЛА-атак по Гуляйполю, Новоданилівці, Новодарівці, Малинівці, Малій Токмачці, Левадному, Полтавці, Степногірську й Малим Щербакам, 8 РСЗВ-обстрілів Залізничного, Малої Токмачки, Верхньої Терси та Роботиного, а також вгатили авіаційними снарядами по Роботиному й Новодарівці.

Надійшло 10 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

Внаслідок ракетного удару по Запоріжжю постраждала 25-річна жінка та 39-річний чоловік. У Степногірську поранення отримали чоловіки 38 та 58 років.

Атака ворожого дрону-камікадзе забрала життя 67-річної жительки Степногірська.

Ворог пошкодує, що прийшов на нашу землю!

Читайте також

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року