Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області перевіряють стан проведення ремонтних робіт в шкільних укриттях

4 грудня 2023 - 14:25

В Запорізькій області перевіряють стан проведення ремонтних робіт в шкільних укриттях

Про стан укриттів говорили на традиційній нараді голови Запорізької ОВА Юрія Малашка з керівниками структурних підрозділів ОДА, начальниками РВА та військових адміністрацій населених пунктів.

Так, питання безпеки залишається під постійним контролем обласної влади - в регіоні тривають інспекції об’єктів фонду захисних споруд щодо їхнього належного стану та доступності 24/7. Юрій Малашко особисто перевіряв укриття, більшість з них виявились закритими. 

  • Робота з облаштування укриттів потребує активізації. Так, згідно реєстру, відсоток готовності сховищ збільшився з 46% до 72%, але ж за рахунок зменшення їх загальної чисельності: містом виключено понад 600 споруд, проте включено лише 29. Тримаємо на контролі питання належного функціонування укриттів! Найголовніше - безпека наших громадян! - наголосив очільник ЗОВА.

Крім цього, перевіряють стан проведення ремонту в укриттях закладів освіти. Лише після завершення робіт та надання фахівцями ДСНС дозволу на експлуатацію, буде прийматися рішення щодо переходу на змішану форму навчання.

Юрій Малашко дав доручення Управлінню капітального будівництва ОДА провести ретельну перевірку об’єктів щодо дотримання темпів, якості будівництва та використання коштів субвенції.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ