Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області перевіряють стан проведення ремонтних робіт в шкільних укриттях

4 грудня 2023 - 14:25

В Запорізькій області перевіряють стан проведення ремонтних робіт в шкільних укриттях

Про стан укриттів говорили на традиційній нараді голови Запорізької ОВА Юрія Малашка з керівниками структурних підрозділів ОДА, начальниками РВА та військових адміністрацій населених пунктів.

Так, питання безпеки залишається під постійним контролем обласної влади - в регіоні тривають інспекції об’єктів фонду захисних споруд щодо їхнього належного стану та доступності 24/7. Юрій Малашко особисто перевіряв укриття, більшість з них виявились закритими. 

  • Робота з облаштування укриттів потребує активізації. Так, згідно реєстру, відсоток готовності сховищ збільшився з 46% до 72%, але ж за рахунок зменшення їх загальної чисельності: містом виключено понад 600 споруд, проте включено лише 29. Тримаємо на контролі питання належного функціонування укриттів! Найголовніше - безпека наших громадян! - наголосив очільник ЗОВА.

Крім цього, перевіряють стан проведення ремонту в укриттях закладів освіти. Лише після завершення робіт та надання фахівцями ДСНС дозволу на експлуатацію, буде прийматися рішення щодо переходу на змішану форму навчання.

Юрій Малашко дав доручення Управлінню капітального будівництва ОДА провести ретельну перевірку об’єктів щодо дотримання темпів, якості будівництва та використання коштів субвенції.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан