Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

7 грудня 2023 - 15:15

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли звернення щодо надання гуманітарної допомоги, твердого палива, підвозу води та компенсації за зруйноване майно.

Так, на “гарячу лінію” звернулася жінка з Оріхова, яка потребувала консультації щодо оформлення заявки на отримання сертифікату за зруйноване житло відповідно до програми єВідновлення. Заступник голови ОДА пообіцяв перенаправити звернення до фахівців з цього питання, які неодмінно допоможуть жінці подати всі необхідні документи.

Під час проведення “гарячої лінії” надійшло звернення від жительки одного з селищ області щодо проблем з водопостачанням. Жінка поскаржилась, що керівництво громади не опікується питаннями водозабезпечення й не організовує підвіз питної води. Валерій Шевченко відзначив неприпустимість такої недбалості з боку чиновників та пообіцяв розв’язати це питання в найкоротші терміни.

Декілька скарг з прифронтових населених пунктів Пологівського району стосувалися несправедливості в наданні гуманітарної допомоги, зокрема твердого палива. Заступник голови ОДА зауважив, що такий розподіл повинен бути чесним, а люди мають отримати максимум можливої допомоги. Валерій Шевченко пообіцяв розібратися в цій ситуації та вжити відповідних заходів для запобігання подібним випадкам.

Одне зі звернень надійшло від жінки, яка працює судмедекспертом в Запоріжжі. З її слів, керівництво установи не погоджує дозвіл на проходження спеціальних фахових курсів для підвищення кваліфікації. Заступник голови ОДА запевнив, що це питання розгляне профільний департамент.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої заступник голови ЗОДА Євген Мироненко відповість на питання громадян, запланована на 12 грудня.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан