Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

7 грудня 2023 - 15:15

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли звернення щодо надання гуманітарної допомоги, твердого палива, підвозу води та компенсації за зруйноване майно.

Так, на “гарячу лінію” звернулася жінка з Оріхова, яка потребувала консультації щодо оформлення заявки на отримання сертифікату за зруйноване житло відповідно до програми єВідновлення. Заступник голови ОДА пообіцяв перенаправити звернення до фахівців з цього питання, які неодмінно допоможуть жінці подати всі необхідні документи.

Під час проведення “гарячої лінії” надійшло звернення від жительки одного з селищ області щодо проблем з водопостачанням. Жінка поскаржилась, що керівництво громади не опікується питаннями водозабезпечення й не організовує підвіз питної води. Валерій Шевченко відзначив неприпустимість такої недбалості з боку чиновників та пообіцяв розв’язати це питання в найкоротші терміни.

Декілька скарг з прифронтових населених пунктів Пологівського району стосувалися несправедливості в наданні гуманітарної допомоги, зокрема твердого палива. Заступник голови ОДА зауважив, що такий розподіл повинен бути чесним, а люди мають отримати максимум можливої допомоги. Валерій Шевченко пообіцяв розібратися в цій ситуації та вжити відповідних заходів для запобігання подібним випадкам.

Одне зі звернень надійшло від жінки, яка працює судмедекспертом в Запоріжжі. З її слів, керівництво установи не погоджує дозвіл на проходження спеціальних фахових курсів для підвищення кваліфікації. Заступник голови ОДА запевнив, що це питання розгляне профільний департамент.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої заступник голови ЗОДА Євген Мироненко відповість на питання громадян, запланована на 12 грудня.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ