Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перспективи відновлення підприємств: голова ФДМУ відвідав Запорізьку область

14 лютого 2024 - 10:45

Із робочим візитом Запорізьку область відвідав очільник Фонду державного майна України Віталій Коваль. Спільно з головою ОДА Іваном Федоровим посадовець проінспектував об’єкти виробництва, які наразі призупинили свою роботу. Зокрема побували на Запорізькому виробничому алюмінієвому комбінаті.

Голова Фонду зустрівся з керівниками виробничих підрозділів, з якими обговорив поточний стан підприємства. Спільно фахівці визначили стратегію подальших кроків. 

Як зазначили представники профільних структур облдержадміністрації, пріоритетним завданням залишається можливість часткового відновлення виробництва. Це дає поштовх до реалізації ще одного важливого завдання - підготовки підприємств до приватизації. 

  • Минулого року ЗАлК повноцінно повернули у державну власність під управління Фонду держмайна. Але для того, щоб надалі підприємство працювало на економіку держави, потрібні інвестиції. Тож у планах ФДМУ - виставити комбінат на приватизацію і передати його в руки добросовісного інвестора, - зауважив Іван Федоров. 

Раніше ЗАлК був єдиним виробником первинного алюмінію в Україні. Проте у 2000-х нові власники - російські монополісти - зробили все, щоб вбити потужності комбінату. 

Читайте також

«Війна не може бути виправданням для закритості»: у Запоріжжі обговорили доступність публічної інформації

Національна премія «Енергоефективна Україна 2025»: запоріжців запрошують до участі

Тиждень без тривог: степногірські підлітки відкрили для себе Карпати та Львів завдяки партнерам громади

Загалом упродовж доби окупанти завдали 645 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 121.11.2025

«Виходь за рамки: твори в Запоріжжі»: в обласному центрі пройшов культурний форум для молоді

Безбар’єрність на контролі обласної влади: у Запорізькій області оцінили доступність понад 2 тисяч об’єктів

Тримісячне стажування для молоді в Запорізькій ОДА: реєстрацію відкрито

З 5 населених пунктів Запорізького району евакуюють дітей разом з батьками

Проєкт «Генератор зв’язку»: коли світло зникає, зв’язок має залишатись

Тепло, турбота і надія: понад 300 запорізьких дітей-сиріт знайшли власну родину

АТ «Запоріжжяобленерго» пояснило, від чого залежить тривалість відключень